Szyby do maszyn budowlanych i rolniczych

Firma Auto Moto Group z Krakowa bogatą ofertę wysokiej jakości szyb samochodowych wzbogaciła o szyby do pojazdów specjalnych. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości szyb do maszyn budowlanych i rolniczych.

W ofercie posiadamy markowe szyby do ciągników wyróżniające się doskonałą jakością wykonania i ponadprzeciętną trwałością. Oferowane szyby posiadają atesty homologacyjne i są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu idealnie sprawdzą się podczas prac w trudnych warunkach polowych. Naszym Klientom pomożemy dobrać idealne szyby przednie, boczne lub tylne do ciągnika dowolnej marki. Polecamy również szyby do kombajnów wykonane ze szkła hartowanego.

Kolejną częścią asortymentu są bardzo trwałe szyby do maszyn budowlanych. Są to m.in. szyby do koparek, koparko-ładowarek oraz ładowarek teleskopowych, które pracują w trudnych warunkach. Wykonujemy szyby na wymiar ze szkła hartowanego o grubości 4, 5 lub 6 mm oraz bardzo wytrzymałe szyby ze szkła bezpiecznego, które idealnie sprawdzą się w maszynach przeznaczonych do prac ziemnych lub drogowych (koparki, koparko-ładowarki, ładowarki).

Klientom zapewniamy pomoc w doborze idealnej szyby, sprawne usługi montażowe oraz możliwość zamówienia naprawy zniszczonej szyby.

Zapewniamy wszechstronną obsługę naszych klientów, oferujemy:

  • profesjonalny montaż szyb
  • szyby do ciągników, kombajnów, ładowarek teleskopowych, koparek, koparko-ładowarek, itp.
  • wykonujemy także szkło z zastosowaniem w budownictwie, szkło hartowane w zakresie grubości: 4mm, 5mm, 6mm; jak również szkło bezpieczne